Hírek

Gyermek Néptáncosok XV. Országos Szólótánc Fesztiválja 2022 - Döntőbe jutottak

Gyermek Néptáncosok XV. Országos Szólótánc Fesztiválja 2022 - Döntőbe jutottak

Kedves Szervezők, Együttesvezetők, Pedagógusok! 2022 január - májusig lezajlottak a Gyermek Néptáncosok XV. Országos Szólótánc Fesztiváljának régiós válogatói, a mai napon megszületett a döntés.

 

 

DÖNTŐBE JUTOTTAK

 

Szóló kategória

  1. Algács Tamás Bence
  2. Apró Balázs
  3. Árvai Zsigmond Levente
  4. Asztalos Csobán Levente
  5. Bacsa Kristóf Tibor
  6. Bóné Botond
  7. Both Benedek
  8. Branda Henrik
  9. Farkas Regő László
  10. Giricz Levente
  11. Hácskó Bendegúz
  12. Halaj Vince
  13. Ifj. Mahovics Tamás
  14. Kácsor Balázs
  15. Kosnás Csaba
  16. Kővári Barnabás
  17. Laczkó Botond
  18. Lipusz Bendegúz
  19. Major Simon
  20. Molnár Bence
  21. Molnár Szabolcs
  22. Orosz Máté Imre
  23. Pálvölgyi Kristóf
  24. Rimóczi Hunor
  25. Sárosi Tamás
  26. Schmidt Dominik
  27. Schuber Noel
  28. Szilágyi Kenese
  29. Takács Gergő Boldizsár
  30. Tallér Szabolcs
  31. Trenka Máté
  32. Veres Kristóf
  33. Völgyi András Barnabás
  34. Zsarnay Adrián


Páros kategória

  1. Ale Virág             Zátonyi Gábor
  2. Antal Anna Eszter          Tóth Luca
  3. Bajusz Panna     Kisvári Gréta
  4. Balogh Emese Zsuzsanna          (Csapodi Tádé)
  5. Benke Anna Petra         (Kispál Domonkos)
  6. Bistey Boglárka (Farkas Regő László)
  7. Deák Fruzsina   Sándor Sámuel Mór
  8. Demes Borbála Koseczki Szabolcs
  9. Dudás Lili            Kispál Domonkos
  10. Gábor Luca         Gábor Levente
  11. Hajdu-Németh Ilona     Hajdu-Németh Balázs
  12. Hercz Nelli          (Lupócz Csanád)
  13. Hock Viola          Czikla Zsolt
  14. Hódosi-Nagy Hédi         Lesku Dóra
  15. Hortobágyi Viola            Hortobágyi Csenge
  16. Kapási Jázmin   Bali Levente
  17. Kiss Gréta Hanga            András-Dóra Péter
  18. Korán Zsófia      Gyetvai Kende Csanád
  19. Kovács Aliz         (Fekete Zsombor)
  20. Kovács- Szűcs Réka       Halaj Benedek
  21. Kreták Luca        (Pongrácz Balázs)
  22. Kucsa Klára        Egedi Dóra
  23. Lukács Rubinka Meskó Sára
  24. Málinger Emma             Nyemcsok Máté
  25. Nagy Csenge      Bráde Bálint
  26. Nagy Léna          Varga Gergő Imre
  27. Nyemcsok Eszter           Veress Vivien
  28. Sebes Krisztina (Kucsera Bálint)
  29. Stanyó Rozi        Csík Lukács
  30. Szabó-Abuczki Fanni     Sinka Péter
  31. Tóth Róza Emma           Monoczki Áron
  32. Varga Flóra Panna         Horváth Borsa Buda
  33. Varsányi Zsófia Keltai Bertalan

 


 

 


Az Örökség Nemzeti Gyermek és Ifjúsági Népművészeti Egyesület célja, hogy összefogja és jól működő közösségbe is szervezze a gyermek néptánccsoportokat, vezetőiket és minden olyan pedagógust, aki a magyar gyermek néptánc előre mozdításán fáradozik.

Eseménynaptár

December 2022
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1